Jump to content
Witaj, Guest
Existing user? Sign In

Sign InOr sign in with one of these services

Sign Up
Pssst, jesteś niesamowity!

Sekcja Gier

Forums

 1. Metin 2

  Metin2 – gra komputerowa z gatunku MMORPG, w której gracze rywalizują w trzech odrębnych królestwach. Wydana w marcu 2005 roku przez koreańską firmę Ymir Entertainment. Poza Koreą i Chinami wydawana jest przez Gameforge AG w Europie i Stanach Zjednoczonych. Polska wersja gry została wydana 17 lipca 2007 roku

  4
  posts
 2. Minecraft

  Minecraft – komputerowa gra survivalowa o otwartym świecie stworzona przez Markusa Perssona i rozwijana przez studio Mojang AB. Minecraft pozwala graczom na budowanie i niszczenie obiektów położonych w losowo generowanym świecie gry. Gracz może atakować napotkane istoty, zbierać surowce czy wytwarzać przedmioty. 

  4
  posts
 3. Grand Theft Auto

  Grand Theft Auto – seria gier komputerowych wydana przez firmę Rockstar Games. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych serii gier komputerowych. Odniosła duży sukces komercyjny – sprzedano łącznie ponad 220 milionów egzemplarzy gier.

  2
  posts
 4. Counter-Strike

  Counter-Strike – seria gier komputerowych z gatunku first-person shooter. W głównej mierze gry są przeznaczone dla rozgrywki wieloosobowej, w których gracze walczą między sobą wcielając się w terrorystów lub antyterrorystów

  20
  posts
 5. Battlefield

  Battlefield – seria gier komputerowych typu first-person shooter, stworzonych przez Digital Illusions CE i wydawanych przez Electronic Arts, przeznaczonych głównie do gry wieloosobowej. Pierwszą grą z serii był Battlefield 1942, wydany w 2002 roku, którego akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej.

  3
  posts
 6. Apex Legends

  Apex Legends – strzelanka pierwszoosobowa z trybem rozgrywki battle royale stworzona przez Respawn Entertainment i wydana przez Electronic Arts 4 lutego 2019 na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

  1
  post
 7. 4
  posts
 8. 1
  post
 9. Gry WWW

  Gry przeglądarkowe mają swój urok i smak. Jesteś miłośnikiem gier przez przeglądarkę ? Wejdź tutaj! U nas znajdziesz to co potrzebujesz..

  2
  posts
 10. 15
  posts
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

O nas

AllGamers.pl - Jesteśmy społecznością dla Graczy oraz pasjonatów świata wirtualnego. Na naszym portalu znajdziesz pomoc, wszelakie cheaty, dodatki oraz wiele więcej.

×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Privacy Policy i Guidelines